w a r s z t a t y   f o t o g r a f i c z n e

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na warsztaty fotografii przyrodniczej! Wybierzcie dla siebie najlepszą opcję i dołączcie do Łukasza! 


Warsztaty fotograficzne

To propozycja dla wszystkich, których przyroda zachwyca i uwodzi. Obcowanie z nią naprawdę fascynuje i chyba nie sposób tej fascynacji nie ulec. Proponujemy Wam warsztaty, w czasie których zagłębicie się w niezwykły świat przyrody. Waszym przewodnikiem będzie Łukasz Bożycki, biolog i ceniony fotograf, który będzie dzielił się z Wami swoją wiedzą i ogromnym fotograficznym doświadczeniem. W czasie warsztatów będziecie mieli okazję obserwować i fotografować zwierzęta w ich naturalnym środowisku, a to zawsze niepowtarzalna przygoda! W czasie spotkania Łukasz opowie Wam o zwyczajach zwierząt, sposobach podchodzenia do nich oraz omówi techniczne aspekty fotografii przyrodniczej.

 


Możliwości

Warsztaty fotograficzne z Łukaszem mają kilka form, wybierzcie najlepszą dla siebie. Jeśli w danym momencie nie ma dostępnych miejsc, prosimy o kontakt - jest szansa, że w naszym kalendarzu jest już plan na najbliższe miesiące! 

 

Należy zabrać ze sobą:

- aparat fotograficzny

- obiektyw o ogniskowej dopasowanej do planowanych zdjęć

- statyw 

- buty trekkingowe lub gumowe


- odzież przeciwdeszczową, nakrycie głowy


- środek odstraszający komary

- dużo cierpliwości i dobry humor

Dodatkowo warto zabrać wężyk spustowy, latarkę czołówkę, lornetkę i atlas ptaków, który zazwyczaj się przydaje.


Przywozimy po wyprawie:

- poczucie ogromnej satysfakcji i więzi z przyrodą

- nową porcję wiedzy i praktyczne doświadczenie

- piękne zdjęcia

- zrelaksowaną głowęNie będzie łatwo. Będzie zjawiskowo!


Warsztaty jednodniowe


To propozycja dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę, odpocząć, nauczyć się czegoś nowego i zrobić piękne zdjęcia, a wszystko w jednodniowym pakiecie. Decydując się na taką formę warsztatów, możecie wziąć udział w wydarzeniu, które odbędzie się blisko Waszego miejsca zamieszkania. To znacząco zmniejsza koszty, skraca czas dojazdu, a daje naprawdę dużo możliwości. Musicie być jednak gotowi na małe poświęcenie – naprawdę wczesną pobudkę! Bo najciekawiej w lesie jest o świcie!Planowane warsztaty:

Letnie życie łąki

Poproś o ofertę: kontakt @ bozycki.pl

 

Warsztaty weekendowe

Weekend z przyrodą to nie tylko praktyczna lekcja fotografii, ale też jedna z najlepszych form odpoczynku! Jeśli tylko możecie, skorzystajcie z niej. Piękne otoczenie i doskonałe towarzystwo to propozycja na wyjątkowy weekend. 

W ramach warsztatów weekendowych proponujemy wyjazd w atrakcyjne miejsce, wybrane pod kątem realizowanych zdjęć. To doskonała okazja, by obserwować dzikie ssaki oraz różne gatunki ptaków. Większość proponowanych przez nas lokalizacji oferuje możliwość skorzystania z dobrze wyposażonych czatowni.Planowane warsztaty: 

Poproś o ofertę: kontakt @ bozycki.pl

 

Warsztaty dla firm

Warsztaty fotografii przyrodniczej mogą być uatrakcyjnieniem każdego firmowego wyjazdu. Większość osób posiada już aparaty fotograficzne, a wyprawa w towarzystwie opowiadającego o przyrodzie biologa i fotografa dla wszystkich będzie niezapomnianą przygodą. 

Istnieje możliwość podzielenia większej grupy na kilka małych zespołów i zrealizowanie z każdą z grup zajęć w terenie. Warsztaty mogą być również uzupełnieniem szerszego programu budowania zespołu lub formą wyróżnienia dla najlepszych pracowników. Każdorazowo to ekscytujące wydarzenie. Zapewniamy dużą elastyczność, dzięki czemu będziemy mogli zrealizować najlepszy dla Państwa wariant warsztatów.Planowane warsztaty: 

dopasowane do harmonogramu firmy

Poproś o ofertę: kontakt @ bozycki.pl

 

Warsztaty indywidualne

Jeśli cenisz spokój i potrzebujesz 100% uwagi pewnie skorzystasz z tej opcji. Warsztaty indywidualne pozwalają na pełną realizację Twoich planów. Razem ustalimy temat spotkania, miejsce oraz najbardziej dla Ciebie dogodny termin. Poziom warsztatów będzie dostosowany do Twoich umiejętności. To najskuteczniejsza forma nauki, a jej tempo jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami. 

Na fotografii Jej Cesarska Wysokość, Księżna Takamado wraz z Łukaszem Bożyckim podczas warsztatów. Planowane warsztaty:

każdorazowo ustalane indywidualnie

Poproś o ofertę: kontakt @ bozycki.pl

 

Using Format