ArteterapiaFotograficzna arteterapia


Arteterapia to nowa oferta Łukasza Bożyckiego – cenionego fotografa i dziennikarza. Połączenie sztuki i terapii inspiruje i daje niesamowity efekt. Powstaje obraz, który jest wynikiem zaangażowania całego zespołu. Ten namacalny rezultat wspólnego działa sprawia, że wszyscy uczestnicy czują ogromną satysfakcjęcel

Celem zajęć jest rozbudzenie kreatywności i umiejętności abstrakcyjnego myślenia przestrzennego w zespole. Wszyscy członkowie grupy mają zadania do wykonania podczas tworzenia wspólnej fotografii. Dzięki temu budujemy poczucie skuteczności i satysfakcję z działania w zespole.

efekt

Fotograficzna ARTETERAPIA uświadamia uczestnikom warsztatów, że grupa jest w stanie osiągnąć więcej niż poszczególne jednostki. W czasie spotkania nie tylko wzmacniamy zespół, ale doskonale się przy tym bawimy realizując artystyczne projekty, które uczestnicy warsztatów mogą otrzymać jako doskonałej jakości, unikalną pamiątkę z firmowego szkolenia. 

gwarancja

Doskonałe umiejętności interpersonalne Łukasza Bożyckiego, jego dziennikarska uważność oraz wybitne oko fotografa dają gwarancję, że spotkanie będzie prawdziwym spektaklem.


Poproś o ofertę: kontakt @ bozycki.pl
Using Format